Kas tās tādas - āderes - uguns āderes, ūdens āderes? Varbūt vēl kādas āderes? Ko tās dara? Kā veikt āderu noteikšanu?

Celsim māju. Kādreiz ir dzirdēts par āderēm no vecvecākiem: "Neguli uz āderes, sāpēs ..." Neatceros gan kas tad sāpēs, bet katram cilvēkam tas drošvien var būt kaut kas cits, caur ko izpaužas ilgstoša uzturēšanās uz Zemes spēka līnijām - āderēm. Bet kā tad zināt, kur tās āderes, lai mēs ilgstoši uz tām neuzturētos? Zināt var. Arī uzzināt var. Protams, dažādos veidos, kurš jums piemērotākais - izvēlieties paši. Tas varētu būt kāds speciālists šajos jautajumos, piemēram, rīkstnieks. Tas varētu būt arī Jūs pats, ja jums ir dotības - attīstīta intuīcija, spēja sajust neredzamo. Šaubaties? Tad lūdzat speciālista palīdzību. Lai gan katrā cilvēkā ir nepieciešamās maņas, lai veiktu āderu noteikšanu, tomēr tās var dusēt.

Senāk mājas cēla ievērojot āderu tīklojumu. Tagad arī to var darīt un ir pat vēlams, neskatoties uz to, ka vismaz pusi gadsimta mājas cēla ignorējot āderes. Vai kas labs sanāca? Spriežat paši!

Ūdens āderes - Zemes spēka līnijas, kur gruntsūdens vairāk mitrina grunti, veidojas mitruma uzkalni. Ūdens āderu krustpunkts - Zemes spēka vieta, kur krustojas ūdens āderes. Šajā vietā ļoti labi ierīkot aku vai spici - būs vairāk ūdens.

Uguns āderes - Zemes spēka līnijas, kur gruntsūdens mazāk mitrina grunti, veidojas mitruma ieplakas. Uguns āderu krustpunkts - Zemes spēka vieta, kur krustojas uguns āderes. Šajā vietā ļoti labi ierīkot skursteni - būs laba vilkme.

Lai izvairītos no gulēšanas uz āderēm - māja jānoorientē tā, lai āderes ietu zem sienām vai ārpus ēkas. Dzīvojamās vai darba istabās āderes drīkst šķērsot, jo tajās neuzturamies vienā vietā ļoti ilgstoši. Tāpat varam arī istabu iekārtot nenovietojot darba galdu uz āderes.

Tad nu pie praktiskās puses - izmantojiet darbā svārstiņu, rāmīti vai rīksti. Tā arī es ar sievu darījām - ņēmām karti un meklējām āderes, to krustpunktus. Ar zīmuli iezīmējām. Kad sanāca aizbraukt līdz savam nostūrītim, pārbaudījām dabā. Te gan lietas labā jāsaka - āra apstākļos nevarēs izmantot svārstiņu, ja būs vējš, toties rāmītim traucēs tikai lielas vēja brāzmas. Rīkste man vēl sveša, neesmu mēģinājis lietot, tadēļ nezināšu teikt kā ar to.

Lai veicas!