Arhitekts ir speciālists, ar kuru jums būs jāsadarbojas ilgstoši, kamēr taps jūsu māja. Viņa profesionalitāte un talants būs svarīgi faktori, kas rezultēsies iecerētās mājas dizainā, kvalitātē un ergonomikā. Arhitektu var izvēlēties dažādi, bet pats galvenais - jāieklausās intuīcijā un jāsajūt vai būs īstais, vai tomēr nē.

No zila gaisa jau arī neuzzināsiet, kur tikt pie arhitekta, kurš projektēs māju. Ja jums nav nekādas nojausmas - paprasiet vietējā būvvaldē. Tur noteikti jums iedos vismaz vienu, vai varbūt pat veselu sarakstu ar arhitektiem, kas dzīvo tuvākā apkārtnē. Var pameklēt internetā, meklējot arhitektu vai arhitektu biroju mājas lapas. Pēc tajās izvietotā materiāla jau varat novertēt, ar kāda veida projektēšanu arhitekts ir saskāries un nodarbojas, cik liels talants. Varat meklēt Latvijas Arhitektu savienības mājas lapā.

Es savu arhitektu atradu un izvēlējos nejauši - meklējot informāciju par ekoloģisko māju būvniecību saviem spēkiem. Protams, nekas nenotiek nejauši :) Bija sajūta, ka tieši šis arhitekts būs īstais, kas spēs veiksmīgi izveidot mājas projektu, kas atbilst manām velmēm un prasībām. Ja šādas sajūtas nav tad nopietnu sadarbību, drošvien, nevajadzētu uzsākt.

Atcerieties, ka intuīcija bieži vien jums pasaka priekšā kā rīkoties, tikai atliek tajā ieklausīties. Veiksmi arī Tev arhitekta izvēlē!

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

Jaunākie komentāri

 • Niedru pļaušana pirmajā gadā

  Viktors
  Paldies par informāciju, gaidām jaunus ierakstus pavasarī!
   
 • Niedru pļaušana pirmajā gadā

  bloga autors
  Projektēšana ir veikta, būvvaldē atļauja ir izsniegta. Apdrošināšana veikta. Nauda materiāliem un ...
   
 • Niedru pļaušana pirmajā gadā

  Viktors
  Vai dotajā brīdī plānošanas un būvniecības procesā iestājusies pauze? Būtu ļoti interesanti sekot ...
   
 • No kā celt māju?

  Līga
  Sveiki! Ļoti interesanta mājas lapa! Šobrīd perinām domu par pirti kā piebūvi pie esošas ēkas ...
   
 • Otrā tikšanās ar arhitektu

  Arhitektu birojs
  Nu jā - tipisks darba process. Veiksmīgu tālāko mājas projektēšanas, būvniecības posmu. ;-)